Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie może powstać pomnik Marii i Lecha Kaczyńskich

Utworzony przez Sylwek, 14 kwietnia 2010 r. o 16:33 Powrót do artykułu
a teraz idziemy na jednego....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
a teraz idziemy na jednego....
dołączam, a później pa lulu po tak emocjonującym dniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widac ze januszek ze starego miasta schowal sie w lochach swojej kamienicy, ale inne szczekajace pieski spuscil ze smyczy......dajcie spokoj prezydentowi chociaz po jego smierci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHORY POMYSŁ !!! TAK JAK WAWEL ! SKANDAL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki kochane ludziska. Poczytałem komentarze i już mi lepiej bo myślałem że cały kraj pogięło tak samo. Proponuję żeby Pan Kowalczyk przy okazji jasno powiedział, że za pomnik zapłaci z własnej kieszeni a i wcześniej ziemię pod niego kupi. Inaczej to na drzewo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam jeden , nalezy zrobic od razu dwa a nawet trzy ..dwa na rogatkach a jeden w centrum miasta. Nalezy tez nazwac powstajace lotnisko i jakies wieksze ulice a za kilka lat bedzie demontarz- tak jak bylo z pomnikami armii czerwonej, Lenina czy paru innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To juz jakas paranoja,co on byl jakims bogiem ze beda mu pomniki stawiac znajac nasz kraj nazwa ronda ulice jego nazwiskiem nie moge juz sie na to przygladac a czy oni pomysleli przez chwile o tych pilotach czy stewardessach a one tez zostawily rodzinny.Kolejna rzecz myslicie ze w rzadzie wszyscy rozpaczaja gowno prawda juz mysla jak by sie wpiepszyc na zmarlych miejsce banda zlodzieii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy okazji, dla upamiętnienia tego pomysłu, należałoby postawić obok mały pomniczek Piotra K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAZWIJCIE OBWODNICĘ LUBLINA IMIENIEM LECHA KACZYŃSKIEGO!!!! ALE NAJPIERW JĄ WYBUDUJCIE, TO JEST WAŻNIEJSZE OD BAŁWOCHWALSTWA!!! NAZWA OBWODNICY BĘDZIE MIAŁA DWA SYMBOLE: PAMIĘĆ PO ZMARŁYM, I OBWODNICA OZNACZAŁA BĘDZIE ŻE OMIJAŁ LUBLIN I MIESZKAŃCÓW, A PRZYJEŻDŻAŁ GDY GŁOSOWAĆ TRZEBA BYŁO NA PIS!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 niech postawią w ścisłym centrum, ok 3 maja. to będzie gdzie żygać jak się trochę wypije... Będzie śmierdziało i to bardzo hehe. Lokali w weekendy nie brakuje a lato coraz bliżej... będzie też można za darmo wysikać. Zawsze pomnik więcej .                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              .szkoda mi takich bezmuzgów jak ty.pomnik to przesada ale mam nadzieje ze  za dziesięć lat bedziemy miec inne spojżenie na ta sytuacje. styl władzy kaczynskiego w poruwnaniu do alka i bolka to przepaść.zobaczymy jakie atuty bedzie miał następny???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są inni wielcy ludzie,którym można by było postawić pomnik a Lech Kaczyński według mnie niezasłużył sobie na pomnik ani na Wawel. Ludzie opanujcie sie. Pomnik 'Ofiarom katastrofy w Smoleńsku' to może jeszcze bym zrozumiała ale samej parze prezydenckiej-NIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może Krakowskie Przedmieście ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wawel,pomnik on nie wiedział że można przeżyć za 1000zł z dziećmi,bezrobocie jak chol3ra a nie ma mądrego jak rozruszać tę Lubelszczyznę Patriotą nie ten co ginie w wypadku lecz co pomaga biednym rodzinom wykształcić młode mądrzejsze pokolenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MR napisał:
A może Krakowskie Przedmieście ?
A może w miejscu archikatedry?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnosząc się z należytym szacunkiem do pary Prezydenckiej uważam, że wielu ludzi przesadza z uczczeniem ich pamięci. Obok dobroci i uczciwości nie było niczego szczególnego, nadzwyczajnego w Ich postępowaniu by był Wawel, pomnik, nazwy ulic itd., itp. .......kompletna paranoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozsądek napisał:
z Jana Pawła II: "Oszczędźmy słów, niech pozostanie wielkie milczenie" na dobranoc, koniec kłótni
A po polsku ? Ja tam jestem za pomnikiem - wspólnym dla lecha i dla wojtyły. Na postumencie pier..bym napis: MISTRZOM FRAZE[S]OLOGII.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi wszystkich nastawionych anty, zero wrazliwosci, zaczyna sie pieniactwo. Przewodniczacy Kowalczyk - do dzieła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
NAZWIJCIE OBWODNICĘ LUBLINA IMIENIEM LECHA KACZYŃSKIEGO!!!! ALE NAJPIERW JĄ WYBUDUJCIE, TO JEST WAŻNIEJSZE OD BAŁWOCHWALSTWA!!! NAZWA OBWODNICY BĘDZIE MIAŁA DWA SYMBOLE: PAMIĘĆ PO ZMARŁYM, I OBWODNICA OZNACZAŁA BĘDZIE ŻE OMIJAŁ LUBLIN I MIESZKAŃCÓW, A PRZYJEŻDŻAŁ GDY GŁOSOWAĆ TRZEBA BYŁO NA PIS!!!
Zanim powstanie obwodnica to o tej miernocie z tytułem Prezydenta nikt pamiętał nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwek napisał:
PiS-owiec Kowalczyk ma nie pokoleii we łbie...Ten człowiek (Kaczyński) nigdy nawet w Lublinie się nie pojawił a tu pomnik mamy mu stawiać? buehehe porąbało totalnie naszych radnych BEZRADNYCH NIC NIEPORADNYCH!! Sram na ten pomnik tak samo jak gołębie hehe
Co Ty pierd...lisz??? Jak nie był w Lublinie? Kilka razy odwiedzał Lublin. Zastanów się co piszesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi za was! Jeszcze nie było pogrzebu, jeszcze ciała ofiar nie ostygły, a wy już się kłócicie! Głupie polaczki! Czy tego chcecie czy nie to był wasz Prezydent, który zginął w drodze do Katynia gdzie chciał oddać hołd pomordowanym Polakom! Ja nie byłem jego zwolennikiem, ale przyzwoitość zobowiązuje! Trochę szacunku dla zmarłego! Przykro mi, że niektórym brakuje nawet przyzwoitości. Nawet w czasie żałoby "kopią zmarłego", kłócą się i organizują protesty! WSTYD!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...